polish deutsch

TARASY I ZADASZENIA TARASÓW

Tarasy

W naszej ofercie posiadamy deski tarasowe z drewna krajowego, egzotycznego oraz modrzewia syberyjskiego. Od roku 2016 wprowadziliśmy również szczotkowaną  deskę kompozytową marki Gamrat składającej się w 50% z drewna na którą producent daje 25 lat gwarancji. Informacje na temat kompozytu
link

Najczęściej sprzedawane przez nas deski naturalne  to modrzew syberyjski, bangkirai, massaranduba oraz sosna impregnowana ciśnieniowo.

W ofercie posiadamy również oleje do impregnacji i renowacji tarasów marki Remmers.
link

Wykonujemy kompleksowe montaże tarasów z naszych desek na posadzkach betonowych oraz na konstrukcjach z legarów drewnianych montowanych od podstaw na gruncie.

Zadaszenia tarasów

Wykonujemy nietypowe zadaszenia tarasów na konstrukcjach z drewna litego lub klejonego.
Oferujemy pokrycia tradycyjne – pełne deskowanie pokryte gontami kauczukowo – bitumicznymi SBS marki IcoPal. http://www.gonty.icopal.pl/ o różnej barwie i kształcie oraz nowoczesne z różnego rodzaju poliwęglanów przeźroczystych lub dymionych.

Zadaszenia tarasów wykonujemy kompleksowo od projektu do wykonania. Nasze konstrukcje w całości przygotowujemy w warsztacie. Gotowe i pomalowane elementy przywozimy do klienta i montaż trwa najczęściej tylko dwa dni.