NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

- Stolarnia Marwice

Projektujemy i wykonujemy solidne obiekty architektury drewnianej na indywidualne zlecenia.
Nie prowadzimy seryjnej produkcji i nie jesteśmy zainteresowani wykonywaniem delikatnych obiektów programu ogrodowego. Nasze konstrukcje posadowione są na solidnych wylewanych stopach fundamentowych, słupy o przekroju od 12×12 wzwyż wykonujemy z suchego drewna litego lub klejonego warstwowo. Impregnacja elementów drewnianych HK-LASUR w kolorze do ustalenia.

Pokrycia dachu :

  • pełne deskowanie pokryte gontami kauczukowo – bitumicznymi SBS marki IcoPal. http://www.gonty.icopal.pl/ o różnej barwie i kształcie
  • blacha dachowa na malowanych w kolorze konstrukcji łatach
  • pokrycia z poliwęglanów
  • blacha dachowa na rąbek stojący na pełnym deskowaniu.
  • deskowanie na zakładkę

Wykonujemy obiekty w każdym kształcie, rozmiarze  i w każdym terenie (nawet na wodzie).
Nasza współpraca rozpoczyna się od wizyty klienta u nas w biurze ze zdjęciami lokalizacji oraz ogólną koncepcją obiektu i na tej podstawie przygotowujemy kosztorys wstępny. Następnie spotykamy się w miejscu inwestycji w celu ustalenia wszystkich detali na podstawie których powstaje oferta na kompleksowe wykonanie obiektu z propozycją terminu montażu.  Wszystkie elementy naszych konstrukcji szykujemy i malujemy w warsztacie co znacznie skraca czas montażu u klienta.

Posiadając wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie i montażach różnych konstrukcji drewnianych, mieliśmy okazje poznać lepsze i gorsze projekty konstrukcji i połączeń elementów obiektów drewnianych.

Bazując na własnym doświadczeniu oraz nowoczesnych programach projektowych, jesteśmy w stanie zaprojektować każdą nietypową konstrukcję z drewna. Nasze konstrukcje charakteryzują tradycyjne i sprawdzone od lat rozwiązania ciesielskie, unikamy stosowania nowoczesnych technik łączenia elementów łącznikami blaszanymi.

Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami konstruktorami i coraz częściej przeprojektowujemy zlecone nam konstrukcje, optymalizując je i eliminując najsłabsze punkty konstrukcyjne – wykonujemy pełną dokumentację zamienną z niezbędnymi obliczeniami branży konstrukcyjnej.