NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Jakie są najważniejsze cechy i umiejętności dobrego stolarza?

drewniana konstrukcja na tle nieba

Każda osoba, która planuje budowę tarasu, zadaszenia, pomostu czy innej drewnianej konstrukcji, chce, by projekt był zrealizowany solidnie, terminowo i z dbałością o szczegóły. Jednak znalezienie odpowiedniego stolarza wcale nie jest takie łatwe. Sami wiemy, ile czasu i pracy zajęło nam zdobycie doświadczenia, jakim możemy się pochwalić obecnie.

Dobry stolarz – rzemieślnik czy artysta?

Praca z drewnem wymaga bez wątpienia ogromnej wiedzy. Każdy gatunek wykazuje bowiem inne właściwości fizyczne i trzeba wiedzieć, jak z nim postępować, by osiągnąć zamierzony rezultat. Tego rodzaju umiejętności nie da się zdobyć szybko – wiedza o tym, jak wydobyć z drewna precyzyjny kształt, przychodzi wraz z latami praktyki stolarskiej. Dwupokoleniowe doświadczenie daje nam pewność, że wiemy wszystko zarówno o materiale, jak i o narzędziach, które są niezbędne, by w satysfakcjonujący sposób wykonywać wszystkie konstrukcje dla naszych Klientów.

Uważamy jednak, że najwyższej jakości dzieła stolarskiego nie da się uzyskać wyłącznie pracą rzemieślniczą. Dobry stolarz ma nie tylko talent do obróbki drewna, ale również wyobraźnię i rozwinięty zmysł estetyczny. Tylko połączenie ciężkiej pracy, zdolności manualnych i poczucia piękna umożliwia stworzenie obiektów solidnych, harmonijnych, a także wyjątkowych w swoim rodzaju. Jeśli więc szukasz specjalistów, którzy wykonają nawet najbardziej nietypową konstrukcję drewnianą w województwie lubuskim, zapraszamy do kontaktu.

Co jeszcze jest ważne w pracy stolarza?

Od stolarza oczekuje się terminowości, ponieważ ważne jest, by projekty były realizowane w ustalonym czasie. W codziennej pracy staramy się przede wszystkim sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych Klientów, znajdować satysfakcjonujące ich rozwiązania i dostarczać wartościowe produkty.