NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
+48 661920348 +48 603206301
stolarnia@stolarniamarwice.pl
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Konstrukcje drewniane

image
image
image

Konstrukcje drewniane

Projektujemy i wykonujemy solidne obiekty konstrukcji drewnianej tradycyjną ciesielką na indywidualne zlecenia. Nie prowadzimy seryjnej produkcji i nie jesteśmy zainteresowani produkcją delikatnych obiektów marketowego programu ogrodowego.

Wykonujemy obiekty w każdym kształcie, rozmiarze i w każdym terenie (nawet na wodzie).

Bazując na dwupokoleniowym doświadczeniu, profesjonalnej bazie sprzętowej oraz doświadczonych projektantach i sprawnej brygadzie montażowej, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać każdą nietypową konstrukcję z drewna. Nasze konstrukcje charakteryzują tradycyjne i sprawdzone od wieków rozwiązania ciesielskie, unikamy stosowania popularnych dziś technik łączenia elementów łącznikami blaszanymi.

W naszym zespole mamy doświadczonych konstruktorów, którzy coraz częściej przeprojektowują zlecone nam konstrukcje, optymalizując je i eliminując najsłabsze punkty – wykonujemy pełną dokumentację zamienną z niezbędnymi obliczeniami branży konstrukcyjnej.

Mimo wykonanych kilku konstrukcji na wodzie i bagnach, domów kopułowych, ścieżek pieszych oplatających korony drzew i wież widokowych najczęściej wykonujemy zadaszenia tarasów i architekturę ogrodową dopasowaną do indywidualnych potrzeb prywatnych klientów z naszego regionu.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów od niedawna wykonujemy gotowe zestawy elementów indywidualnie projektowanych konstrukcji do własnego montażu. Klienci otrzymują dopasowane elementy, które sami montują znacznie zmniejszając koszt inwestycji w parze z satysfakcją zbudowania solidnej konstrukcji własnymi siłami.