NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Konstrukcje drewniane lubuskie – konstrukcje z montażem i bez

image
image
imageProjektujemy i wykonujemy solidne konstrukcje drewniane tradycyjną ciesielką na indywidualne zlecenia. Nie prowadzimy seryjnej produkcji i nie jesteśmy zainteresowani tworzeniem delikatnych obiektów marketowego programu ogrodowego. Wykonujemy obiekty w każdym kształcie i rozmiarze przeznaczone do montażu w każdym terenie (nawet na wodzie).

Bazując na dwupokoleniowym doświadczeniu, profesjonalnym zapleczu sprzętowym oraz doświadczonych projektantach i sprawnej brygadzie montażowej, jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać każdą nietypową konstrukcję z drewna. Nasze realizacje charakteryzują tradycyjne i sprawdzone od wieków rozwiązania ciesielskie – unikamy stosowania popularnych dziś technik łączenia elementów łącznikami blaszanymi.

W naszym zespole mamy doświadczonych konstruktorów, którzy coraz częściej przeprojektowują zlecone nam konstrukcje, optymalizując je i eliminując najsłabsze punkty. Wykonujemy pełną dokumentację zamienną z niezbędnymi obliczeniami branży konstrukcyjnej.

JAKIE KONSTRUKCJE DREWNIANE WYKONUJEMY?

Nasz warsztat ciesielski obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Najczęściej wykonujemy zadaszenia tarasów i architekturę ogrodową dopasowaną do indywidualnych potrzeb prywatnych klientów z naszego regionu. Wśród naszych dotychczasowych realizacji znaleźć można m.in. domy kopułowe, wieże widokowe, domy szkieletowe,  zabudowy studni, solidne pergole ogrodowe i ażurowe altany. Współpracujemy również z instytucjami regionalnymi, tworząc m.in. drewniane tablice informacyjne czy wiaty rekreacyjne.

NIETYPOWE KONSTRUKCJE DREWNIANE W LUBUSKIM

Nasza działalność nie ogranicza się jedynie do wiat i altan. Nie boimy się wyzwań, a wręcz chętnie wychodzimy im naprzeciw. Wśród tworzonych przez nas na terenie lubuskiego konstrukcji drewnianych znajdują się także budowle umieszczone na wodzie i bagnach, domy kopułowe, ścieżki piesze oplatające korony drzew i wieże widokowe. Realizację tego rodzaju projektów umożliwia nam współpraca z uprawnionymi konstruktorami budownictwa oraz wykorzystanie nowoczesnych programów przeznaczonych do projektowania konstrukcji drewnianych.

MONTAŻ KONSTRUKCJI DREWNIANYCH NA TERENIE WOJEWÓDZTWA LUBUSKIEGO

W zakres naszych usług wchodzi nie tylko projektowanie, ale także montaż konstrukcji drewnianych. Wszystkie starannie wykonane w warsztacie stolarskim elementy są ze sobą łączone w wyznaczonym przez klienta miejscu przez naszą brygadę montażową. W jej skład wchodzą doświadczeni stolarze doskonale znający się na swoim fachu. Stawiając konstrukcję, posługujemy się tradycyjnymi metodami ciesielskimi zapewniającymi jej trwałość i stabilność.

KONSTRUKCJE DREWNIANE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, od niedawna wykonujemy gotowe zestawy elementów indywidualnie projektowanych konstrukcji drewnianych do własnego montażu. Klienci otrzymują dopasowane elementy, które sami montują, znacznie zmniejszając tym samym koszt inwestycji. Taka opcja dostarcza także klientom satysfakcji ze zbudowania solidnej konstrukcji własnymi siłami.