NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Montaż konstrukcji drewnianych - Stolarnia Marwice

image
image
image

Montaż konstrukcji drewnianych

Posiadając wieloletnie doświadczenie w wykonawstwie i montażach różnych konstrukcji drewnianych mieliśmy okazje poznać lepsze i gorsze projekty konstrukcji i połączeń elementów obiektów drewnianych.

Bazując na własnym doświadczeniu oraz nowoczesnych programach projektowych, jesteśmy w stanie zaprojektować każdą  nietypową konstrukcję z drewna.

Nasze konstrukcje charakteryzują tradycyjne i sprawdzone od lat rozwiązania ciesielskie, unikamy stosowania nowoczesnych technik łączenia elementów łącznikami blaszanymi.

Współpracujemy z doświadczonymi inżynierami konstruktorami i coraz częściej przeprojektowujemy zlecone nam konstrukcje optymalizując je i eliminując najsłabsze punkty konstrukcyjne – wykonujemy pełną dokumentację zamienną z niezbędnymi obliczeniami branży konstrukcyjnej.

Nasza pasja do budowania z drewna każe nam iść cały czas do przodu i podejmować coraz to bardziej nietypowe zlecenia.

Budowaliśmy: wieże obserwacyjne, punkty widokowe na wodzie, domki na drzewach z pomostami, kapliczki, krzyże przydrożne, domy mieszkalne kopułowe w kształcie iglo.

Odtwarzaliśmy zabytkowe okiennice, elementy schodów kościelnych, listew cokołowych w budynkach objętych dozorem konserwatora zbytków. Posiadamy bardzo zróżnicowany warsztat maszynowy, jesteśmy praktycznie samowystarczalni – kupujemy surowiec z lasu sami go przecieramy, suszymy w suszarni komorowej, obrabiamy zabezpieczmy i montujemy.

Na naszych maszynach jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdy kształt elementu drewnianego metodami tradycyjnymi. Naszymi klientami są osoby potrzebujące nietypowych tradycyjnych usług stolarskich, których ze względu na małą ilość elementów nie podejmują się wielkie fabryki pracujące w technologii CNC.