NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

SKŁAD DREWNA – GORZÓW WIELKOPOLSKI

DESKI TARASOWE 2024

Zobacz nasz najnowszy katalog z deskami tarasowymi!

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKLEPU

Nasz skład drewna jest największym tego rodzaju zakładem w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego i całym województwie lubuskim. Wyróżnia nas szeroki wybór zróżnicowanych gatunków drewna litego i klejonego – od najzwyklejszego drewna budowlanego przez skandynawskie drewno certyfikowane po najwyższej klasy tarcice stolarskie gatunków europejskich oraz egzotycznych. Nasz skład dysponuje surowcami dostępnymi prosto z magazynu co znacznie skraca czas realizacji zleceń. Dodatkowo oferujemy usługi wykonywane od ręki – zamówiony materiał możemy dowolnie przerobić w warsztacie stolarskim, by spełnić wymagania najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i stawiamy wyłącznie na najlepszą jakość, co zauważyć można zarówno na podstawie proponowanych materiałów, jak i wykonywanych przez naszych stolarzy lub naszą brygadę montażową usług.

CERTYFIKOWANE DREWNO KONSTRUKCYJNE

Specjalizujemy się w suchym certyfikowanym drewnie konstrukcyjnym C24 – świerkowym, skandynawskim drewnie litym o dużej wytrzymałości i stabilności wymiarowej. Jego wytwarzanie obejmuje procesy suszenia, strugania i fazowania oraz maszynowego sortowania wytrzymałościowego. Gotowe produkty przechodzą szczegółowe kontrole jakości, dzięki którym mamy pewność, że do rąk naszych klientów trafiają wyłącznie najlepsze materiały. Drewno do konstrukcji drewnianych wykorzystuje się np. do budowy dachów, ścian czy tarasów. vsą dostępne w naszych magazynach od ręki. Sami produkujemy również klejone warstwowo elementy drewniane o wysokich walorach estetycznych. Możemy wykonać belkę o maksymalnych wymiarach 22 × 63 cm i długości 13 m!

DESKI TARASOWE I PODŁOGOWE W NASZYM SKŁADZIE DREWNA

W asortymencie naszego składu drewna znajdują się również deski tarasowe i podłogowe. Dysponujemy produktami z drewna naturalnego oraz deskami kompozytowymi w szerokiej gamie kolorystycznej. Wśród desek naturalnych dostępne są gatunki takie jak sosna, modrzew syberyjski, świerk skandynawski. Oferujemy także egzotyczne deski tarasowe. Nasz skład drewna dysponuje produktami w różnych wymiarach do różnego typu zastosowań. Proponujemy tradycyjne deski tarasowe i podłogowe, legary, deski pomostowe i deski stropowe.

PODBITKI I DESKI ELEWACYJNE – GORZÓW WIELKOPOLSKI

Klientom naszego dobrze wyposażonego składu drewna oferujemy również boazerie i podbitki stosowane głównie do przysłonięcia elementów konstrukcyjnych takich jak krokwie czy więźba dachowa. Proponowane przez nas podbitki wykonujemy z sosny północnej i świerku skandynawskiego. Posiadamy także szeroki wybór desek elewacyjnych w różnych kształtach i wymiarach wykonanych m.in. z gatunków takich jak modrzew syberyjski, meranti, okoume czy świerk. Wśród desek elewacyjnych dostępne są również produkty z niewidocznym systemem montażu.

FARBY, OLEJE, IMPREGNATY

Oprócz szerokiej gamy produktów wykonanych z drewna klejonego i litego w naszym składzie drewna niedaleko Gorzowa Wielkopolskiego znajdziecie Państwo również artykuły marki Remmers niezbędne do wykończenia każdego rodzaju drewnianej konstrukcji. Proponujemy m.in. trzyskładnikowy HK-Lasur zabezpieczający impregnat lazurujący i silnie kryjącą farbę do stosowania zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w szerokiej palecie kolorów standardowych lub w dowolnym kolorze RAL na zmówienie.

ZLECENIA REALIZOWANE W NASZYM SKŁADZIE DREWNA

Przez cały rok realizujemy różnej wielkości zlecenia na standardowe drewno budowlane wycinane w naszym tartaku. Wykonujemy nietypowe belki konstrukcyjne klejone warstwowo (BSH). Nasza prasa może skleić nawet element o przekroju 22 × 65 cm i długości 13 m! Wszystkie kupione u nas elementy drewniane możemy dowolnie przerobić: dociąć, zwęzić, ostrugać, frezować, wyszlifować lub pomalować. Dysponujemy dobrze wyposażonym zapleczem technologicznym, dzięki któremu wszystkie podejmowane przez nas działania są wykonywane sprawnie i precyzyjnie.

CO WYRÓŻNIA NASZ SKŁAD DREWNA?

Członkowie naszej ekipy są nie tylko dyplomowanymi stolarzami i doświadczonymi fachowcami, ale także prawdziwymi pasjonatami drewna. Do troski o wysoką jakość proponowanych materiałów popycha nas nie tylko dbałość o wizerunek firmy i dobro klienta, ale również pasja do stolarstwa. Jesteśmy jedynym składem drewna w regionie, który dysponuje tak szeroką ofertą dostępnych od ręki wysokiej jakości elementów drewnianych oraz usług stolarskich i ciesielskich

Aktualne stany magazynowe wraz z cenami można obserwować na naszej stronie!