NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
+48 661920348 +48 603206301
stolarnia@stolarniamarwice.pl
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Tarasy i zadaszenia

image
image
image

Tarasy i zadaszenia

ZADASZENIA TARASÓW

Wykonujemy nietypowe zadaszenia tarasów na konstrukcjach z drewna litego lub klejonego. Oferujemy tradycyjne pokrycia dachów jak gont kauczukowo – bitumiczny SBS marki IcoPal (zobacz TUTAJ) na olejowanych deskach dających przyjemny klimat naturalnego drewna na tarasie. Wykonujemy również pokrycia przeźroczyste lub półprzeźroczyste z poliwęglanu litego, komorowego lub paneli systemu fastlock marki Icopal (zobacz TUTAJ).
Zadaszenia tarasów wykonujemy kompleksowo od projektu do wykonania. Nasze konstrukcje w całości przygotowujemy w warsztacie. Gotowe i pomalowane elementy przywozimy do klienta i montaż trwa najczęściej tylko dwa dni.

TARASY

Wykonujemy kompleksowo tarasy drewniane i kompozytowe. W stałej ofercie sprzedaży posiadamy różne rodzaje naturalnych desek oraz kompozytów. Nasze tarasy zabezpieczmy olejami marki Remmers w pełnej gamie kolorów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tarasów w naszym sklepie.

RENOWACJE TARASÓW

Od niedawna poszerzyliśmy zakres swoich usług o renowację tarasów. Wykonujemy czyszczenie powierzchni i odnowienie powłok technologią marki OSMO przy użyciu profesjonalnej maszyny do czyszczenia tarasów.

Zobacz efekty renowacji tarasów: