NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Tarasy i zadaszenia tarasów lubuskie – drewno i deski kompozytowe

image
image
image

Tarasy i zadaszenia

W okresie wiosenno-letnim dużą część naszej uwagi poświęcamy budowie tarasów w Gorzowie Wielkopolskim i innych miejscowościach z województwa lubuskiego. Klienci cenią sobie nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia, wysoką jakość wykorzystywanych przez nas materiałów i mistrzowskie umiejętności ciesielskie. Jesteśmy w stanie wykonać taras w każdym stylu – również nowoczesnym i minimalistycznym. Oferujemy kompleksowe usługi, w ramach których nie tylko kładziemy tarasy, ale również wykonujemy zadaszenia i zabudowy. W celu ustalenia szczegółów zlecenia zachęcamy do kontaktu!

ZADASZENIA TARASÓW W WOJEWÓDZTWIE LUBUSKIM

Na terenie województwa lubuskiego wykonujemy nietypowe zadaszenia tarasów na konstrukcjach z drewna klejonego lub litego. Oferujemy tradycyjne pokrycia dachów takie jak gont kauczukowo-bitumiczny SBS marki IcoPal na olejowanych deskach. Tego rodzaju rozwiązania dają przyjemny klimat naturalnego drewna na tarasie. Wykonujemy również pokrycia przeźroczyste lub półprzeźroczyste z poliwęglanu litego, komorowego lub paneli systemu fastlock marki Icopal.

Zadaszenia tarasów wykonujemy kompleksowo od projektu do realizacji. Nasze konstrukcje w całości przygotowujemy w warsztacie. Gotowe i pomalowane elementy przywozimy do klienta, dzięki czemu montaż trwa najczęściej tylko dwa dni.

ZADASZENIA TARASÓW Z POLIWĘGLANU

Zadaszenie tarasu to funkcjonalne rozwiązanie, które umożliwia przebywanie na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Oferujemy nie tylko tradycyjne pokrycia ale również zadaszenia tarasów z poliwęglanu przezroczystego. Poliwęglan chroni przed deszczem, ale nie zatrzymuje promieni słonecznych – nie zaciemnia więc także wnętrza domu. W przypadku męczącego upału istnieje jednak możliwość zamontowania rolet. Poliwęglan to trwałe tworzywo odporne na zniekształcenia i uszkodzenia mechaniczne, które cieszy się dużą popularnością wśród naszych klientów.

ZABUDOWA TARASU

Funkcjonalnym uzupełnieniem tarasu jest także jego zabudowa. Jesteśmy w stanie stworzyć projekt dokładnie odpowiadający oczekiwaniom klienta. Tworzymy m.in. ściany ażurowe oraz żaluzje z systemem ruchomych desek, które stanowią ochronę zarówno przed słońcem, jak i wiatrem, zapewniając jednocześnie swobodą regulację. Wszystkie elementy wykonujemy z dbałością o detale, by dostarczyć klientom produkty najwyższej jakości.

TARASY DREWNIANE – GORZÓW WIELKOPOLSKI

Nasz zakład stolarski dysponuje wieloma zróżnicowanymi gatunkami drewna, które wspólnie z klientem dostosowujemy do jego preferencji i charakteru inwestycji. Tarasy drewniane najczęściej wykonujemy ze świerku, modrzewia syberyjskiego oraz sosny. Aby uodpornić surowiec na warunki atmosferyczne, nasze tarasy zabezpieczmy olejami marki Remmers w pełnej gamie kolorów. Jesteśmy w stanie wykonać także taras drewniany na podwyższeniu, a przy nim oczywiście schody, balustradę oraz zadaszenie. Wszystkie dostępne gatunki surowca można obejrzeć w naszym składzie drewna.

TARASY KOMPOZYTOWE – GORZÓW WIELKOPOLSKI

Tarasy z desek kompozytowych zachowują wszystkie walory estetyczne drewna, jednak nie wymagają konserwacji, są odporne na działanie promieniowania UV oraz wilgoci. Proponujemy Państwu szeroki wybór kolorów desek kompozytowych, dzięki którym można podkreślić charakter budynku. Na zastosowanie kompozytu najczęściej decydują się właściciele domów utrzymanych w nowoczesnej, minimalistycznej estetyce i tarasach o niewystarczającej wentylacji dla naturalnego drewna.

RENOWACJE TARASÓW

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, poszerzyliśmy zakres naszych usług o renowację tarasów. Wykonujemy czyszczenie powierzchni i odnowienie powłok technologią marki OSMO przy użyciu profesjonalnej maszyny do czyszczenia tarasów (również ryflowanych). Przebieg renowacji zależy od stanu, w jakim znajduje się drewno, jednak najczęściej odbywa się w technologii na mokro poprzez stosowanie specjalistycznych środków chemicznych i oczyszczanie oraz odszarzanie powierzchni przy użyciu specjalnej maszyny marki OSMO oraz ponownego olejowania desek. Stosowane przez nas oleje to najwyższej jakości produkty firmy Remmers, które nie tylko zabezpieczają drewno, ale także podkreślają jego kolor i nadają mu połysk.