NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Tarasy Szczecin – fachowy montaż i dokładna renowacja tarasów

Nasza ekipa zajmuje się montażem oraz renowacją tarasów w Szczecinie i okolicach. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, tworząc projekt według osobistych preferencji klienta. Realizując zlecenia, korzystamy tylko z najwyższej jakości surowców. Połączenie wysokiej klasy materiałów i mistrzowskich umiejętności stolarskich pozwala nam tworzyć produkty spełniające oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy rzemieślnikami – montując tarasy i inne konstrukcje, wykorzystujemy sprawdzone, tradycyjne metody, a do każdego zadania pochodzimy uważnie i precyzyjnie.

MONTAŻ TARASÓW

Przed wykonaniem tarasu lub innej konstrukcji drewnianej staramy się poznać oczekiwania i potrzeby klienta, by następnie zaprojektować zgodne z nimi rozwiązanie. Tarasy wykonujemy m.in. ze świerku, modrzewia syberyjskiego i sosny. Posługujemy się także deskami kompozytowymi, które przypominając drewno naturalne, są jednocześnie pozbawione sęków i odporne na płowienie w wyniku promieniowania UV. Wszystkie prace związane z kładzeniem tarasu wykonujemy cały rok, a renowacje od wiosny do jesieni.

Podejmując się montażu tarasu, staramy się, aby obok estetyki cechowała go pełna funkcjonalność. Naszym klientom proponujemy więc także wykonanie zadaszeń tarasów, które chronią jego powierzchnię przed niekorzystnym działaniem opadów oraz pozwalają cieszyć się spędzaniem czasu na świeżym powietrzu nawet w czasie drobnej mżawki.

RENOWACJA TARASÓW W SZCZECINIE I OKOLICACH

Nasi klienci mogą skorzystać także z profesjonalnej renowacji tarasu w Szczecinie i okolicach. Taki zabieg obejmuje najczęściej szlifowanie desek, zebranie warstw starej powłoki, odszarzenie i olejowanie powierzchni. W trakcie renowacji wykorzystujemy preparaty renomowanej marki Remmers, które nadają drewnianym deskom świeżego wyglądu i zabezpieczają je przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Posługujemy się również profesjonalnymi maszynami OSMO, które gwarantują precyzję wykonania zadania.