NASZ ADRES,
Marwice 15, 66-432 Baczyna
PRACUJEMY W GODZINACH
06.00 - 14.00

Usługi stolarskie - Stolarnia Marwice

image
image
image

Usługi stolarskie

Posiadamy wyposażony w profesjonalne maszyny warsztat stolarski, w którym nasi stolarze wykonują różne zlecenia z materiału naszego i powierzonego przez klienta.


Oferujemy pełen wachlarz usług stolarskich: struganie, docinanie, frezowanie, wycinanie łuków i nietypowych kształtów w elementach o dużych przekrojach.


Chętnie pomożemy w przygotowaniu gotowych elementów z zakupionego u nas drewna do własnego montażu małej architektury, stołów, płotków placów zabaw i innych Twoich pomysłów.


Kleimy blaty kuchenne, meblowe, parapety i stopnie do schodów z litego drewna krajowego i egzotycznego o różnych wielkościach i grubościach - patrz sklep blaty klejone.


Coraz popularniejszą naszą usługą jest szykowanie elementów konstrukcyjnych do malowania. Sprzedawane przez nas certyfikowane suche klejone drewno konstrukcyjne KVH C24 standardowo jest w klasie NSI, co znaczy, że jest to drewno konstrukcyjne w klasie przemysłowej – dopuszcza pewne wady estetyczne, niewpływające na daną klasę konstrukcyjną, tj. ślady po rolkach prowadzących strugarek, ubytki przy sękach,  drobne pęknięcia.  Na zlecenie klientów doprowadzamy je do klasy SI, czyli klasy wizualnej : szlifujemy je i uzupełniamy drobne ubytki powstałe podczas strugania. Drewno w klasie SI znajduje zastosowanie w budowie altan, zadaszeń tarasów i wszędzie tam, gdzie elementy mają być bardzo gładko wykończone i gdzie drobne wady wizualne mogą obniżać estetykę obiektu.


Odtwarzanie zabytków - wykonujemy odtworzenia zabytkowych elementów drewnianych - posiadamy własną ślusarnię w której dorabiamy indywidualne frezy i jesteśmy w stanie odtworzyć każdy kształt listew, cokołów i innych elementów zabytkowych. Wykonujemy również odtwarzanie starych drzwi kościelnych, okiennic, itp.


Wykonujemy również zestawy elementów wiat, altan i zadaszeń gotowych do własnego montażu.